הלוואה עד 20,000 ₪
באישור מיידי !

הלוואה לשכירים החזר עד 18 תשלומים בצ'קים

הלוואה לשכירים

אנשים שכירים, בניגוד לעצמאיים, נהנים מביטחון כלכלי; הם יודעים שבסוף החודש יגיע תלוש השכר והכנסתם מובטחת. כך הם מסוגלים לבצע התנהלות כלכלית נכונה ומתוכננת. אך בחיים לא תמיד הכל מתנהל בצורה מושלמת ולפעמים אנו נקלעים לסיטואציות בהן אנו זקוקים לסכומי כסף באופן מיידי. 

למשל במקרה של טיפול רפואי דחוף, רכב שנרצה לקנות, שיפוץ בבית או כל מטרה אחרת. אולי אנו יכולים בקלות לחסוך כמה חודשים ולחסוך את סכום הכסף, אך הבעיה היא שאנו זקוקים לכסף עכשיו. יתכן כי מדובר בהוצאה שאנו חייבים לבצע עכשיו ואין ברירה אחרת, או אולי הזדמנות שלא נרצה לפספס. כאשר נזקקים לסכום כסף מיידי ניתן להיעזר בהלוואה לשכירים.

שכירים בדרך כלל יכולים לקבל הלוואות בתנאים טובים, המשכורת החודשית מעניקה יציבות כלכלית. שכירים אשר עובדים במקום עבודה יציב, ובעלי וותק המשדר יציבות עשויים לקבל הלוואה בקלות יתרה ובסכומים גבוהים.

בקשה להלוואה מיידית

היכן ניתן לקבל הלוואות לשכירים

ישנם גופים שונים אשר יכולים להעניק הלוואה לשכירים, אלו הם גם הבנקים וגם המסגרות החוץ בנקאיות. לכל אחת מהאפשרויות יש את היתרונות והחסרונות שלה. בשורה התחתונה לכל אחד יש את הפתרון שמתאים לצרכיו ויכולותיו. במידה ואתם נזקקים להלוואה, מוטב שתבדקו את התנאים שמציעים לכם בכל מקום ותבחרו את האפשרות המשתלמת ביותר.

לא רק שיעור הריבית עומד על הפרק, אלא גם פרישת התשלומים וסכום ההלוואה. יתכן שמקום אחד יציע לכם אחוזי ריבית נמוכים, אך הסדר תשלומים שלא תוכלו לעמוד בו. עשו את הבדיקות שלכם ובחרו באפשרות שעונה על הצרכים ומתאימה ליכולות הכלכליות שלכם. תוכלו להיעזר באינטרנט לצורך חיפושים והשוואות.

היתרון של הלוואות חוץ בנקאיות

אם אתם מעוניינים בהלוואות לשכירים, כדאי לכם לבדוק את האפשרויות השונות אשר עומדות בפניכם. אך יתכן כי תעדיפו את האפשרויות להלוואות חוץ בנקאיות. בין היתרונות המרכזיים של הלוואות דרך גופים חוץ בנקאים, ניתן להזכיר את ההליך המזורז והיעיל אשר מאפשר לכם לקבל את הכסף הדרוש במהירות.

היתרון השני, ואולי אחד החשובים ביותר ביתרונות של הלוואות חוץ בנקאיות הוא האפשרות לקבל הלוואה שאינה תלויה בהיסטוריית האשראי ואינה משפיעה על האובליגו (מסגרת האשראי בבנק). עוד יתרון הוא המהירות. הלוואות לשכירים במסגרת חוץ בנקאית ניתן לקבל בהליך מהיר יותר מאשר הבנקים ובמקרים רבים בהם אתם נזקקים להלוואה יש לכך חשיבות.

התנהלות אחראית

כל אחד עלול להגיע למצב שבו הוא צריך הלוואה. לרבים מאיתנו ישנם חסכונות בקופות גמל וקרנות פנסיה, אך לא כדאי לגעת בכספים אלו, זה לא משתלם ואתם תזדקקו להם בגיל הפרישה. לכן כרגע הפתרון הכדאי הוא הלוואה לשכירים. חשוב שתתנהלו באחריות; הלוואה היא פתרון מעולה כאשר זקוקים לכסף, אך יש להשתמש בכלי זה באחריות.

למשל אם יש לכם מינוס בבנק אשר צובר ריביות והולך ומתנפח, במקרים רבים הלוואה לסגירת המינוס היא הפתרון המשתלם ביותר. חשוב לקחת הלוואה בצורה אחראית, הלוואה אשר לוקחת בחשבון את יכולת ההחזר שלכם ומבטחה כי תוכלו לעמוד בו.

היתרון שלכם, בתור שכירים, הוא שאתם נהנים מהכנסה קבועה ויכולים לתכנן היטב. זאת בניגוד לעצמאיים הסובלים מתנודתיות בהכנסה. אם תוכלו לעמוד בהחזרים גבוהים הדבר יאפשר לכם גם לחסוך בריביות. אם אתם מתקשים לעמוד בהחזרים גבוהים, אמנם תשלמו יותר ריבית, אך תקבלו פרישת תשלומים נוחה יותר. 

כיצד מקבלים הלוואה לשכירים?

הלוואה לשכירים מתבססת על כך שיש לכם הכנסה קבועה ויציבה בתור שכירים, וזוהי בעצם הסיבה מדוע מעניקים לכם את ההלוואה בקלות ובמהירות. לצורך קבלת ההלוואה יש להציג לגוף המלווה את דפי החשבון של שלושת החודשים האחרונים, ואת תלוש השכר האחרון. בעזרת מסמכים אלו תוכלו לקבל הלוואה בהליך מהיר, והכסף יופקד לחשבונכם ויעמוד לרשותכם.

טיפים

  • כדאי לוודא שגובה ההחזר החודשי תואם ליכולת ההחזר שלכם, אחרת אתם עשויים להתגלגל במורד המדרון. עשו את כל החישובים שלכם ובדקו איזה חלק מההכנסה החודשית שלכם הוא הכרחי ואיזה יכול לשמש לצורך החזר ההלוואה.
  • גופים שונים מעניקים תנאים שונים, אל תוותרו על בדיקת האפשרויות. בדקו 2-3 אפשרויות והשוו בין ההצעות השונות שקיבלתם.
  • בעלי וותק במקום העבודה יוכלו לקבל הלוואות בקלות רבה יותר. ככל שתלושי המשכורת גבוהים יותר, כך תוכלו לקבל הלוואה בסכום גבוה יותר.

הלוואה לשכירים במספר מסלולים

בשוק ההלוואות לשכירים תוכלו לקבל הלוואות במסלולים שונים ותנאים שונים, כמו למשל הלוואה כנגד צ'קים דחויים, או הלוואות בהוראת קבע. 

הלוואה בהוראת קבע

הלוואות לשכירים באמצעות הוראת קבע מאפשרת לכם ליהנות מסכום כסף מיידי ובתנאי הלוואה טובים. את ההלוואה תחזירו בהחזרים חודשיים נוחים, בהתאם לתוכנית ההלוואה שהורכבה עבורכם.

הלוואה בצ'קים

במודל זה אתם מקבלים את סכום הכסף כנגד שיקיים דחויים הכוללים את החזר הקרן והריבית. הלוואה בצ'קים מתאימה לסכומים קטנים וניתן לפרוש את ההחזרים בצורה נוחה ובהתאם ליכולות ההחזר שלכם.

הלוואה מיידית במזומן

הלוואה בצ'קים

הלוואה לשכירים

הלוואה חוץ בנקאית